O nás

TRADEHILL s.r.o.
Dynamicky rostoucí česká společnost přivádí na domácí trh světově proslulé psací potřeby, luxusní hodinky a další designové doplňky. Specializujeme se na import a distribuci vysoce kvalitních produktů z EU na český a slovenský trh. Disponujeme vlastním skladem a showroomem v Praze.

Švýcarská značka a.b.art následuje základní myšlenku uměleckého směru Bauhaus a představuje nejčistší design v jeho elementární podobě. Dámské i pánské modely této mají ušlechtilý půvab a decentní tvary, samozřejmostí jsou také prvotřídní materiály a vysoká kvalita zpracování bez kompromisu. Designově čisté ciferníky chrání extrémně tvrdé safírové sklo, výjimečné zpracování podtrhuje kvalitní pásek z italské kůže nebo kovový náramek. V roce 2009 získal a.b.art prestižní cenu „reddot design“ za hodinky ukazující datum pomocí bodu, který se pohybuje v kruhu vnitřní části ciferníku.

Hodinky značky Helveco se staly synonymem dokonalého spojení „swiss−made“ kvality a elegantního provedení již krátce po uvedení na trh. Kolekce oslní nápaditým šarmem, specifickým designem a nákladným zpracováním s důrazem na detail. Kromě Evropy se značka úspěšně prosadila také v Americe či Asii zejména díky hodinkám a doplňkům nevšední krásy vyráběným tradičními řemeslnými technikami. Značka kromě jiného proslula i dárkovými sadami v luxusním balení, které obsahují hodinky, ladící manžetové knoflíčky a exkluzivní pero.

Nezaměnitelný italský design, nápaditost a použití inovativních high−tech materiálů jako karbon či titan – to jsou špičkové hodinky značky Locman. Rodinný podnik z ostrova Elba vyvinul sérii hodinek výjimečného vzhledu pro použití v extrémních podmínkách a stal se oficiálním výrobcem hodinek pro italské ozbrojené síly. Mimořádné oblibě se těší zejména řada Change v pánském i dámském provedení − díky třem vyměnitelným páskům z kůže či silikonu a patentovanému způsobu jejich uchycení změníte vzhled hodinek prostým vytažením.

Trendy náramkové hodinky značky Jane Kahn jsou plné barev, skvěle padnou na každou ruku a oživí jakýkoliv outfit. Vypadají jako luxusní designový náramek, který vám neukáže jen čas, ale udělá čas zábavným.

Exkluzivní značka psacích potřeb Otto Hutt nastavila na mezinárodním trhu pomyslnou laťku, kterou je těžko překonat. Je pro ni typický decentní design, elegantní jednoduchost a mistrovské provedení všech detailů včetně ručního zpracování drahých kovů. Indikátorem mimořádné kvality je ručně broušený a leštěný hrot volitelných rozměrů a materiálu – například 18karátového zlata. Každý kus je unikát označený sériovým číslem a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Za značkou originálních psacích potřeb Vuarnet stojí olympijský vítěz ve sjezdovém lyžování z roku 1960, Jean Vuarnet. Byl znám svým zájmem o inovace a nové technologie – a přesně takové jsou i kolekce per jeho značky – v příjemném a funkčním celku se v nich snoubí nevšední styl, sportovní švih a vysoká kvalita zpracování.

Kolekce dámských psacích potřeb módní ikony Ines de la Fressange je inspirována symbolikou „Pařížanky“, předobrazem svobodné, sebevědomé a vždy elegantní ženy. Značku v roce 1993 přijal do svého portfolia François Louis Vuitton a charakterizuje ji vytříbený styl a šmrnc s dotekem fantazie. Všechna pera jsou navíc délkou i tloušťkou vytvořená přesně pro linii dámské ruky, takže perfektně padnou každé své nositelce.

Cleo Skribent, malá domácí německá dílna pro výrobu psacích potřeb, se od roku 1945 rozrostla na společnost se špičkovou celosvětovou reputací pro svá jemná, ručně vyráběná pera. Za použití nejlepších a inovativních materiálů, jako je ebonit, vzácné dřeviny, platina, zlato či stříbro vytvářejí originální a krásné psací potřeby, které jsou zcela výjimečné. Jedním z oblíbených materiálů této značky je Amboyna Burl, mimořádně krásná a vzácná dřevina, která se používá do interiéru vozů Rolls-Royce.

Bližší informace o jednotlivých značkách naleznete rovněž na www.emotio.cz.